ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ

Υποβάλλοντας τα στοιχεία σας, αποδέχεστε τους όρους και τις προϋποθέσεις απορρήτου που περιλαμβάνονται στην Πολιτική Απορρήτου (Privacy Policy) της εταιρείας μας (συμπεριλαμβανομένης της συμμόρφωσης με το GDPR).

ΘΕΣΕΙΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

Μάιος 2018

Θέση: System Administrator (πλήρης απασχόληση)

Τοποθεσία: στα γραφεία μας στην Αθήνα (Ν. Ηράκλειο)

Προθεσμία υποβολής βιογραφικών: 31 Μαΐου 2018

Περιγραφή θέσης

Αναζητούμε συνεργάτη να διευρύνουμε την ομάδα του τμήματος ΙΤ στην εταιρεία μας. Δείτε εδώ μια σύντομη παρουσίαση για τον κλάδο, την εταιρεία αλλά και τις τεχνολογίες που χρησιμοποιούμε.

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Server Administration (Windows Server)
  • LAN/WAN Administration
  • Τεχνική υποστήριξη χρηστών
  • Εγκατάσταση, διαμόρφωση, αναβάθμιση και συντήρηση συστημάτων
  • Διαχείριση απαιτήσεων ασφάλειας συστημάτων στα πλαίσια του προτύπου ISO 27001

Απαραίτητα προσόντα:

  • Σπουδές ή/και επαγγελματική ενασχόληση με την Πληροφορική (2 χρόνια)
  • Γνώσεις τηλεπικοινωνιών και δικτύων
  • Άπταιστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών και εξαιρετικές ικανότητες γραπτής και προφορικής επικοινωνίας
  • Επαγγελματική ευσυνειδησία
  • Ευελιξία
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

Εμπειρία στα παρακάτω θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν:

  • Προγραμματισμός με HTML, PHP, JavaScipt, Java ή C++
  • Σχεδιασμός βάσεων δεδομένων, προγραμματισμός με SQL

Θα ληφθούν υπόψη μόνο αιτήσεις που θα υποβάλλονται μέσω του παρακάτω κουμπιού ή στη διεύθυνση hr@commit-global.com με θέμα: SA 2018. Θα σας παρακαλούσαμε να μην στέλνετε σχετική επικοινωνία σε άλλες ηλεκτρονικές διευθύνσεις.

ΥΠΟΒΟΛΗ

ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

Εάν ενδιαφέρεστε για εξωτερική συνεργασία, στείλτε μας τα στοιχεία ή το βιογραφικό σας. Όλα τα στοιχεία και τα βιογραφικά αντιμετωπίζονται με εμπιστευτικότητα. Ευχαριστούμε για την υπομονή σας όσο εξετάζουμε τις πληροφορίες που μας έχετε στείλει.

Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόλις ολοκληρωθεί η αξιολόγηση των στοιχείων ή του βιογραφικού σας.

Θα ληφθούν υπόψη μόνο πληροφορίες/βιογραφικά που θα υποβάλλονται μέσω του παρακάτω κουμπιού ή στη διεύθυνση vm@commit-global.com με θέμα: Vendor/Freelancer Info Submission. Θα σας παρακαλούσαμε να μην στέλνετε σχετική επικοινωνία σε άλλες ηλεκτρονικές διευθύνσεις.

ΥΠΟΒΟΛΗ

ΜΑΘΗΤΕΙΑ

Η εταιρεία προσφέρει προγράμματα μαθητείας σε τελειόφοιτους μεταφραστικών σχολών. Η διάρκεια της μαθητείας είναι δύο με τρεις μήνες.

Το πρόγραμμα της μαθητείας περιλαμβάνει:

  • Αρχές μετάφρασης
  • Εισαγωγή στο localization
  • Εργασία με διάφορα εργαλεία μετάφρασης/localization
  • Διαχείριση έργων
  • Διαχείριση προμηθευτών/συνεργατών

Η εργασία του εκπαιδευόμενου ελέγχεται και αξιολογείται από τους Project Managers και τους μεταφραστές/αναθεωρητές και παρέχονται σχόλια. Μετά την ολοκλήρωση της μαθητείας θα λάβετε το σχετικό πιστοποιητικό ολοκλήρωσης.

Θα ληφθούν υπόψη μόνο βιογραφικά που θα υποβάλλονται μέσω του παρακάτω κουμπιού ή στη διεύθυνση hr@commit-global.com με θέμα: Internship Request. Θα σας παρακαλούσαμε να μην στέλνετε σχετική επικοινωνία σε άλλες ηλεκτρονικές διευθύνσεις.

ΥΠΟΒΟΛΗ